KIES EEN ZENDER
Meld een probleem

HUIDIGE INFORMATIE
  • tijd
  • programma ()
  • presentator(en)

gids
  • woensdag 23 april 2014
  • 07:00 De Ochtend van 4 (KRO) 3
    • Speellijst:
    • 07:06: Nishizaki, Takako [viool] - Sonate voor viool en piano KV.301 (293a) in G gr.t. - deel II, "Allegro"
    • 07:12: Solisten Russisch Nationaal Symfonie Orkest - Septet in Es gr.t. (1823) - deel II, "Adagio non tanto"
    • 07:22: Zimmermann, Frank Peter [viool] - Sonate voor viool en klavecimbel nr.2, BWV.1015 in A gr.t. - deel IV, "Presto"
    • 07:26: Hardermann, Ivo [hoorn] - Suite voor 2 hobo's, 4 hoorns en strijkorkest TWV.55 nr.F11 in F gr.t., "Alster Ouverture" - Deel II, "Die canonnierende Pallas"
    • 07:29: Hardermann, Ivo [hoorn] - Suite voor 2 hobo's, 4 hoorns en strijkorkest TWV.55 nr.F11 in F gr.t., "Alster Ouverture" - Deel III, "Das Alster Echo"
    • 07:34: Andsnes, Leif Ove [piano] - Lyrische stukken (6), op.54 - nr.3, "Mars van de trollen"
    • 07:37: Oleg, Raphael [viool] - Passacaille d'après G.F. Haendel
    • 07:50: Horowitz, Vladimir [piano] - Wals voor piano nr.3, op.34 nr.2 in a kl.t., "Valse brillante"
    • 08:05: Fröst, Martin [klarinet] - Preludes voor klarinet, harp, piano, percussie en strijkers (5), "Danspreludes" - nr.1, "Allegro molto"
    • 08:07: Pinnock, Trevor [klavecimbel] - Concert voor klavecimbel en strijkorkest nr.2, BWV.1053 in E gr.t. - deel III, "Allegro"
    • 08:13: Zimerman, Krystian [piano] - Preludes voor piano boek 1 (12) - nr.12, "Minstrels"
    • 08:21: Mahler, Christina [cello] - Concert voor 2 cello's en strijkorkest RV.531 in g kl.t. - deel III, "Allegro"
    • 08:25: Monteverdi Choir - Requiem KV.626 in d kl.t. ; Confutatis (inclusief "Lacrimosa" en "Amen")
    • 08:33: Hewitt, Angela [piano] - Miroirs - deel IV, "Alborada del gracioso"
    • 08:40: Trio Zimmermann - Strijktrio nr.4, op.9 nr.2 in D gr.t. - deel III, "Menuetto. Allegro"
    • 08:55: Pavarotti, Luciano [Calaf; tenor] - Turandot ; Akte III - aria, "Nessun dorma!" (Arr.)
  • 09:00 De Klassieken (AVRO) 3
    • Speellijst:
    • 09:03: Persinaru, Cristian [viool] & Franke, Nils [piano] - Three Piano Pieces, op.48 nr.5, "Im 3/4 Takt" [Arr.]
    • 09:07: Ponseele, Marcel [hobo] - Concert voor hobo en strijkorkest nr.2 in d kl.t. - compleet
    • 09:35: Sampson, Carolyn [sopraan] - Ode for St. Cecilia's Day HWV.76 ; aria, "The soft complaining flute"
    • 09:41: Trio Zimmerman - Serenade voor strijktrio, op.8 in D gr.t. - deel III, "Menuetto - Allegretto"
    • 09:43: Avalon Wind Quintet - Kwintet voor fluit, hobo, klarinet, fagot en hoorn nr.3 in F gr.t. - compleet
    • 10:30: Orlando Kwartet - Strijkkwartet in Es, Op. 51 - deel II: Dumka (Elegie) - Andante Con Moto'
    • 10:38: Blumenthal, Daniel [piano] - In Wald und Flur, op.89 - deel III, "Vivement en de bon humeur"
    • 10:44: Gheorghiu, Angela [Rosina; sopraan] - Il barbiere di Siviglia ; Akte I - cavatina, "Una voce poco fa"
    • 10:51: Shaham, Gil [viool] - Romance voor viool en strijkers, op.26
    • 11:08: Steen-Nokleberg, Einar [piano] - Concert voor piano en orkest nr.2, op.15 in f kl.t. - deel II, "Adagio"
    • 11:14: Steen-Nokleberg, Einar [piano] - Concert voor piano en orkest nr.2, op.15 in f kl.t. - deel III, "Finale (Mouvement de Tarantella"
    • 11:22: Ottetto Italiano - Sextet voor blazers, op.71 in Es gr.t. - deel I, "Adagio - Allegro"
    • 11:45: Amadeus Kwartet - Strijksextet nr.1, op.18 in Bes gr.t. - deel II, "Thema con variazioni. Andante, ma moderato"
  • 12:00 Licht op 4 (AVRO) 1
    • Speellijst:
    • 12:08: Trio Parnassus - Pianotrio in G gr.t. - deel IV, "Finale. Appassionato"
    • 12:18: Hough, Stephen [piano] - Pianostukken (6) op.33 - nr.3, "Muziekdoos"
    • 12:21: Brisk Blokfluit Kwartet - Banchetto musicale ; Intrada
    • 12:25: Neunecker, Marie Luise [hoorn] - Concert voor hoorn en orkest nr.1, op.11 in Es gr.t. - deel III, "Rondo. Allegro"
    • 12:32: Kavakos, Leonidas [viool] - Sonate voor viool en piano WoO.2 in c kl.t., "F.A.E. Sonate" ; Scherzo
    • 12:42: Room-Music - Pianokwartet nr.3 in G gr.t. - deel II, "Allegro assai"
    • 12:44: Sablon, Jean [zangstem] - Il ne faut pas briser un rêve
    • 13:18: Delmé Quartet - Strijkkwartet, op.30 nr.3 in Es gr.t. - deel III, "Allemande e alternativo"
    • 13:28: Biret, Idil [piano] - Album voor de jeugd, op.39 - nr.14, "Polka"
    • 13:35: Perlman, Itzhak [viool] - Fantasie voor viool en orkest, op.46, "Schottische Fantasie" - deel IV, "Finale. Allegro guerriero"
    • 13:48: Kantorow, Jean-Jacques [viool] - Sonate voor viool en piano in F gr.t., 1820 - deel III, "Presto"
  • 14:00 Muziekwijzer (MAX) 3
    • Speellijst:
  • 16:00 Podium (NTR)
  • 18:40 NTR Opera Live (NTR) 1
    • Speellijst:
    • 20:10: Peretyatko, Olga [sopraan] - Die Fledermaus - Spiel ich die Unschuld vom Lande
    • 21:27: Garanca, Elina [mezzosopraan] - La damnation de Faust - D'amour l'ardente flamme
  • 22:30 Opium op 4 (AVRO) 3
webkanalen
FRAGMENTEN
algemene voorwaarden